ORGANIX Coral Food

 

 

 

Mecan Yemi . Daha iyi büyüme ve capcanlı renkler için;

Mükemmel içeriğinden dolayı Organix Coral Food’u akvaryuma direkt ekleyebilirsiniz. Güvenilir deniz kaynaklarından elde edilen doğal içeriği ile tüm omurgasızların ihtiyacı olan iz elementleri, pigmentleri ve vitaminleri karşılar. Organix Coral Food sucul soğuk su canlılarından imal edilmiştir ve deniz canlılarının tüm ihtiyaçlarını karşılar. Taze işlenen içeriği doğal ve orantılı olarak ihtiyaç duyulan Omega 3 & Omega 6 yağ asitlerini muhafaza eder. Organix Coral Food, doğanın renklerini içerir. Özellikle somondan elde edilen balık derisi sarı, mavi, kırmızı ve gümüş renklerini içerir. Bu doğal karotenoidler ve pigment yapıcılar mercanlara ve omurgasızlara muhteşem renklerini sağlar. İçeriğini kaybetmeden yapılan özel işlemesi sayesinde, Organix Coral Food akvaryum canlılarınızın bu zengin içerikten doğrudan faydalanmasını sağlar.

Garanti Analiz:

Ham protein% 36; Ham yağ% 13; Ham lif% 2; Ham kül% 8.5

KATKI 1000gr Başina:

Vitamin A (E672) 14.000 IU D3 vitamini (E 671), 2000 IU, C vitamini Ascorbylmonophosphat olarak 800 mg, vitamin E 680 mg, 100 mg nikotinik asit, inositol 100 mg, 20 mg, daha B2 vitamini, riboflavin, B12 vitamini 50 mikrogram. Astaksantin (E 161j) 600 mg. İçindekiler:

Tüm somon, buğday unu, karides, taze yosun, pisi balığı, morina, tüm ringa balığı.

Kullanım :

Balıklarınızı günde bir veya iki kere birkaç dakika içerisinde tüketecekleri şekilde besleyiniz. Yavru balıklarınızı günde üç, dört defa bir iki dakika içerisinde tüketecekleri şekilde besleyiniz.