ORGANIX Marine Flakes

 

 

 

Balık Yemi . Tüm küçük ve orta ölçekli deniz balıklarının sağlıklı beslenmeleri için ana pul yem. ABD patentli (US patent 6207202) Organix® garantisi altındaki bu yemler, özel yumşak işleme tabi tutulmuş, yüksek içerikli Omega3 ve Omega6 yağ asitleri ile zenginleştirilmiş olup, balıklarınıza sağlıklı ve uzun bir yaşam sağlar.

Derin soğuk su organizmalarının, doğal proteinlerin ve mükemmel amino asitlerin özel formülasyonu ile hazırlanan Organix® Marine Flakes balıklarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Taze balıklardan elde edilen ham protein ve vitaminlerin bileşiminden oluşan Organix® Marine Flakes suda çözünmeden direk balığa ihtiva eder. Bununla birlikte suda amonyak ve nitrit oluşumuna sebep olmadığından balıklarınızın sağlıklı ve güçlü bir şekilde büyümesini sağlar.

Elle toplanan kelp ve kutup karidesi, göz kamaştırıcı renkler sağlar. Tuzlu su akvaryumlarında omnivor için en doğal gıdadır.

 

GARANTİ ANALİZ

Ham protein %42, Ham yağ %18, Ham lif %1, Kül %6

 

KATKI 1000gr BAŞINA

Vitamin A (E 672) 14.000 IE, Vitamin D3 (E 671) 2.000 IE, Vitamin C als Ascorbylmonophosphat 800 mg, Vitamin E 680 mg, Nicotinsäure 100 mg, Inosit 100 mg, Vitamin B2 als Riboflavin 20 mg, Vitamin B12 50 µg.

Astaxanthin (E 161j) 600 mg.

 

İÇİNDEKİLER

Bütün somon, pisi balığı, buğday unu,siyah morina,morina,bütün karides,bütün ringa balığı,taze kelp.

Omega doymamış 3 ve 6 yağ asitlerinin içeriği en az% 3′tür.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Balıklarınızı günde bir veya iki kere birkaç dakika içerisinde tüketecekleri şekilde besleyiniz. Yavru balıklarınızı günde üç, dört defa bir iki dakika içerisinde tüketecekleri şekilde besleyiniz.