ORGANIX Micro Marine Pellets

 

 

 

Sağlıklı Gelişimi Destekler

Mikro Marin Pelletler, orta-aşağı deniz canlılarına uygun olacak şekilde tabana düşer. Özellikle küçük sürü balıkları, uzun ve ince ağız yapısına sahip balıklar, kabuklu canlılar ve küçük karidesler bu yemi severek tüketmektedir. Mikro Marin Pelletler soğuk deniz canlılarından üretilmiştir ve beslediğiniz deniz canlılarının tüm doğal protein ve amino asit ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar. Taze içeriklerin hassas şekilde işlenmesi sayesinde Omega-3 ve Omega-6 yağ asitleri yemlerde yüksek ve dengeli oranda muhafaza edilmiştir. Mikro Marin Pelletlerin en önemli karakteristik özelliği dengeli dağılan vitamin oranıdır. Vitaminler üretim aşamasının başlangıcında ürünlere yedirilmektedir. Böylece balıklar vitaminlere suyu kirletmeden doğrudan ulaşabilmektedir. Mikro Marin Pelletler yüksek oranda sindirilebilir bir yemdir. Bundan dolayı canlının organizmasına yüksek yük getirmez. İçerdiği ideal protein ve yağ içeriği canlılarınızın direncini, eşleşme oranını arttırır.

GARANTİ ANALİZ

Ham Protein:%38, Ham Yağ:%14, Ham Lif:%2, Ham Kül:%8.5

KATKI 1000gr BAŞINA

Vitamin A (E 672) 14.000 IE, Vitamin D3 (E 671) 2.000 IE, Vitamin C als Ascorbylmonophosphat 800 mg, Vitamin E 680 mg, Nicotinsäure 100 mg, Inosit 100 mg, Vitamin B2 als Riboflavin 20 mg, Vitamin B12 50 µg.

Eser Katkılar (1000g için)

Doymamış Omega-3&Omega-6 yağ oranı en az %3 tür.

İÇİNDEKİLER

Somon, Trança, Buğday unu, morina, karides, ringa, kelp

KULLANIM ŞEKLİ

Balıklarınızı günde 1-2 defa birkaç dakikada tüketecekleri kadar yemleyiniz. Büyümekte olan yavrularınızı ise aynı miktarda 3-4 defa besleyebilirsiniz.