ORGANIX Small Marine Pellets

 

 

 

Balık Yemi . Organix ® small marine pellets  iyi yapıya sahip granüllerden oluşmaktadır. Anemonlar, doktor ve toprakta yaşayan, özellikle de orta ölçekli balıklar için ana yemdir.

Organix ® small marine pellets derin soğuk su da yaşayan mikro organizmalar, doğal proteinler ve mükemmel aminoasitlerle, deniz suyu sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, optimum değerlerde hazırlanmıştır.

Omega-3 ve omega-6 yağ asitlerinin dengeli oranı, taze malzemelerle özel işlemlere tabi tutulurak, mükemmel bir şekilde dengelenmiş vitamin oranlarıyla karaterize edilir.Bu durum balıkların aldıkları besinleri sonuna kadar kullanabilmelerine olanak sağlamakla birlikte, optimal orandaki protein ve yağ direnci  ile balılardaki çiftleşme ve yumurtlama oranlarında gözle görülür oranda artışlar sağlar.

GARANTİ ANALİZ

Ham protein% 38; Ham yağ% 14; Ham lif% 2; Ham kül% 8.5.

İÇİNDEKİLER

Tüm somon, pisi balığı, buğday unu, morina, bütün karides, tam ringa, taze yosun.

KATKI 1000gr BAŞINA

Vitamin A (E 672) 14.000 IE, Vitamin D3 (E 671) 2.000 IE, Vitamin C als Ascorbylmonophosphat 800 mg, Vitamin E 680 mg, Nicotinsäure 100 mg, Inosit 100 mg, Vitamin B2 als Riboflavin 20 mg, Vitamin B12 50 µg. Astaxanthin (E 161j) 600 mg.

KULLANIM ŞEKLİ

Balıklarınızı günde bir veya iki kere birkaç dakika içerisinde tüketecekleri şekilde besleyiniz. Yavru balıklarınızı günde üç, dört defa bir iki dakika içerisinde tüketecekleri şekilde besleyiniz.