ORGANIX Super Colour Flake

 

 

 

En Muhteşem Haldeki Renkler için

Organix Süper Renklendirici Pul Yem tüm tatlı ve tuzlu su canlılarının renklendirilmesi için ideal olan bir pul yemdir. Organix Süper Renklendirici Pul Yem taze deniz ürünleri içerdiğinden renkler kaynağınıdoğanın kendisinden almaktadır. Balık derisi, özellikle de somon balığı, sarı,kırmızı, mavi ve gümüş renginin pigmentlerini içermektedir. Bu doğal pigment vekarotenoidler tropikal balıklardaki renkleri yüksek derecede ortaya çıkmasına sebep olur. Doğal ürünlerin Amerika patentli işlenme metodu ile Organix yemlerin renklendirici etkisinden canlılarınız doğal bir şekilde ve doğrudan faydalanabilir.

Böyle olunca Organix Süper Renklendirici Pul Yem ilebalıklarınız en güzel renklerinde kavuşur.

Organix Süper Renklendirici Pul Yem tüm etçil ve otçul balıklara uygun mükemmel bir yem kaynağıdır. Yem  dengeli protein-yağ oranı sayesinde yüksekoranda sindirilebilir bir yemdir. Aynı zamanda bu özelliği sayesinde akvaryumda daha az nitrit ve amonyağa sebep olur. Pellet şekilde de mevcuttur.

 

GARANTİ ANALİZ

Ham Protein:%42, Ham Yağ:%21, Ham Lif:%1, Ham Kül:%6

 

KATKI 1000gr BAŞINA

Vitamin A (E 672) 14.000 IE, Vitamin D3 (E 671) 2.000 IE, Vitamin C als Ascorbylmonophosphat 800 mg, Vitamin E 680 mg, Nicotinsäure 100 mg, Inosit 100 mg, Vitamin B2 als Riboflavin 20 mg, Vitamin B12 50 µg.

Eser Katkılar (1000g için)

Astaxanthin (E 161j) 1.200 mg.

 

İÇİNDEKİLER

Somon, Trança, Buğday unu, morina, bütün karides, ringa, tazekelp.

Doymamış Omega-3&Omega-6 yağ oranı en az %3 tür.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Balıklarınızı günde 1-2 defa birkaç dakikada tüketecekleri kadar yemleyiniz.

Büyümekte olan yavrularınızı ise aynı miktarda 3-4 defabesleyebilirsiniz.