ORGANIX Super Colour Micro

 

 

 

Organix Süper Renklendirici Mikro Pellet Yem küçük tropikal, tuzlu su ve daha çok akvaryumun üst ve orta bölgelerinde gezinen yavru balıklarınızın sürekli ve güçlü renklere sahip olmasını sağlar. Yüzen ve yavaş batan granüller canlıların akvaryumda hareketli bir şekilde yemleri almasını sağlar. İçeriğindeki doğal ürünlerin işlenme metodu ile Organix yemlerin renklendirici etkisinden canlılarınız doğal bir şekilde ve doğrudan faydalanabilir. Bundan dolayı Organix Süper Renklendirici Mikro Pelletler balıklarınızı rengarenk yapar. Organix Süper Renklendirici Pul Yem taze deniz ürünleri içerdiğinden renkler kaynağını doğanın kendisinden almaktadır. Balık derisi, özellikle de somon balığı, sarı, kırmızı, mavi ve gümüş renginin pigmentlerini içermektedir. Bu doğal pigment ve karotenoidler tropikal balıklardaki renkleri yüksek derecede ortaya çıkmasına sebep olur. Doğal ürünlerin Amerika patentli işlenme metodu ile Organix yemlerin renklendirici etkisinden canlılarınız doğal bir şekilde ve doğrudan faydalanabilir.

 

GARANTİ ANALİZ

Ham Protein:%37, Ham Yağ:%14, Ham Lif:%1, Ham Kül:%9

 

KATKI 1000gr BAŞINA

Vitamin A (E 672) 14.000 IE, Vitamin D3 (E 671) 2.000 IE, Vitamin C als Ascorbylmonophosphat 800 mg, Vitamin E 680 mg, Nicotinsäure 100 mg, Inosit 100 mg, Vitamin B2 als Riboflavin 20 mg, Vitamin B12 50 µg.

Eser Katkılar (1000g için)

Astaxanthin (E 161j) 1.200 mg.

Doymamış Omega-3&Omega-6 yağ oranı en az %3 tür.

 

İÇİNDEKİLER

Somon, Trança, Buğday unu, morina, bütün karides, ringa, taze kelp.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Balıklarınızı günde 1-2 defa birkaç dakikada tüketecekleri kadar yemleyiniz. Büyümekte olan yavrularınızı ise aynı miktarda 3-4 defa besleyebilirsiniz.